УАВПП розпочинає 6-місячний проект «Сучасні стратегії видавничого бізнесу для регіональних видавців»
УАВПП за підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні оголошує про початок проекту «Сучасні стратегії видавничого бізнесу для регіональних видавців» - серії дводенних тренінгів для співробітників регіональних медіа компаній. Тематика тренінгів - від антикризового менеджменту до професійних навичок написання цікавих матеріалів (копірайтингу). Аудиторія – від регіональних видавців до журналістів. Терміни реалізації проекту – з червня по грудень 2009 року. Тренінги будуть проведені у 6 містах України: Одеса, Київ, Харків, Рівне, Львів та Чернігів.
Олексій Погорелов, генеральний директор УАВПП: «Ми дуже вдячні Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні за підтримку цього проекту. В нинішніх складних умовах – коли змінюється як економічне середовище, «суміш», яку використовують компанії для комунікації зі споживачами, та попит читачів на інформації, розповсюджену різними каналами – видавничим компаніям надзвичайно важливо спрацювати точно, оперативно та професійно. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб цей проект надав практичну та прагматичну допомогу як видавцям, так і журналістам друкованих ЗМІ. Щоб вони максимально ефективно використали можливості та поштовхи для розвитку, створені новими економічними та ринковими умовами».
Перший тренінг буде проведено 26-27червня в м. Одеса
Тема тренінгу: «Сучасні навички журналістики та копірайтингу: як писати цікаві тексти»
Тренер: Зоя Казанжи, медіа-тренер, консультант з газетного менеджменту. Закінчила Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, факультет журналістики.
Навчалася за програмою підготовки медіа-консультантів Світового Банку та тренерів з журналістики TOP-Media and BBC World Service Trust.
З 1985 до 2004 року працювала в ЗМІ на позиціях: кореспондент, репортер, спеціальний кореспондент, оглядач, завідувач відділом, головний редактор.
З 2002 року працює в сфері медіа-освіти.
З 2005 року співпрацює з Бюро Представника з питань свободи ЗМІ ОБСЄ (Відень, Австрія), проводить тренінги в країнах СНД (Киргизстан, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Молдова, Таджикистан, Грузія).
До участі запрошуються: журналісти, оглядачі, заступники редакторів
Час проведення тренінгу: з 10 до 18:00
Місце проведення тренінгу: місто Одеса, вулиця Жуковського, 13.
Учасники відбираються на конкурсній основі.
Головні критерії відбору кандидатів є такими:
Перевага при відбору учасників – членство в УАВПП
Загальна кількість учасників для одного тренінгу – 20 осіб (18 – регіони, 2 – Київ)
Немає обмежень за власністю та спрямуванням видання
Досвід роботи в пресі – не менше року, на останньому місці роботи – не менше півроку
В «заявки на участь» обов'язково треба вказати «мотивацію участі»
Готовність по результатах тренінгу надіслати публікації, що підтверджують використання знань та навиків, які були отримані під час тренінгу
1. Професійні журналістські стандарти. Журналістські жанри.
2. Як писати для газети та Інтернет-сайтів. Принципи створення матеріалів, які цікаві читачам. Логічність структури та динамічність. Ілюстрування текстів.
3. Композиція матеріалу. Основні типи побудови текстів. Навички створення текстів. Повнота та точність змісту. Необхідні елементи тексту.
4. «Гачки» для читачів – слова-індикатори, заголовки, історії, цитати. Доцільність використання.
5. Написання матеріалів з точки зору різних аудиторій
6. Як правильно та цікаво писати копірайтинг та рерайтинг (рекламні тексти). Креативний підхід та оригінальність подачі.
Заняття по копірайтингу будуть проходити з реальними замовниками рекламних текстів.
Учасники отримають пакет тренінгових матеріалів в друкованому вигляді та на CD.
Участь в тренінгу є безкоштовною.
Організаторами сплачуються: кава-паузи та роздаткові матеріали.
Самостійно учасники сплачують: проїзд та проживання
Всі бажаючі взяти участь у проекті, будь ласка, надсилайте заявки до УАВПП на e-mail: pr@uapp.org aбо на факс 8-044-425-57-87
Заявки приймаються до 19 червня 2009 року
Перелік учасників буде оголошено на сайті УАВПП (www.uapp.org) 22 червня 2009 року
Контактна особа з питань участі:
Дарія Віннікова, координатор проектів УАВПП
8 (044) 425-57-87
Комментариев нет:
Отправить комментарий